string(4) "page"
Sigurna kupovina - uz svaku kupovinu, dostavljamo Vam novi fiskalni račun sa QR kodom!
Rok isporuke
DOSTAVA za 24-48h radnim danima, u celoj Srbiji!
Plaćanje je moguće: pouzećem, karticama i na račun u banci.
Za sve iznose preko 3.000 din, moguće je platiti karticama Bance Intesa na 6 rata!
Telefon za porudžbine: 011 655 8 655
Bez obzira na godišnje doba pojedine napitke uvek pijete hladne i za njih Vam je neophodan led. Umesto klasičnih kockica leda ukrasite svoj napitak sa raznim dezenima poput ananasa, kaktusa, flaminga.
Silikonska modla za led različitih oblika upotpuniće izled Vaših savršenih koktela.
Napravljen od visokokvalitetnog silikona, bez ukusa, netoksičan. Veoma jednostavna upotreba, potrebno je samo da modle napunite vodom ili omiljenim sokom, ali to nije sve. Naše fantastične modle možete koristiti i tokom prirpema kolača, napravite fantastične bombonjerice veselih motiva i obradujte svoje mališane. Može se koristiti u rerni, zamrzivaču i mikrotalasnoj.
Pored jednostavne upotrebe čišćenje je još lakše, potrebno je smao da operete u toploj vodi, ostavite da se osuši i modla je ponovo spremna za upotrebu.
Ove fantastične modle mogu zadovoljiti različite potrebe kao što je pravljenje figurica leda, ukrašavanje tortica, pravljenje bombonjera.
Pripremite zdravu hranu i osvežavajuća pića za kamopovanje, plažu, piknik, zabave i podelite sa porodicom i prijateljima.
Karakteristike:
Radnim danima od 8 do 21h
Vikendom od 9 do 21h
0-24h i vikendom i praznicima
Proizvode platite kuriru
prilikom preuzimanja ili
platnom karticom na sajtu
Za sve informacije pozovite
tel: 011 655 8 655
Uvoznik: KUDA U KUPOVINU DOO
Vrsta proizvoda: Modle za oblikovanje
Naziv proizvoda: Silikonska modla za led različitih oblika
Nastojimo da budemo što precizniji u opisu proizvoda, prikazu slika i samih cena, ali ne možemo garantovati da su sve informacije kompletne i bez grešaka.
Svi artikli prikazani na sajtu su deo naše ponude, ali ne podrazumeva da su dostupni u svakom trenutku.
Sve cene na sajtu su prikazane sa uračunatim PDV-om.