Prva manifestacije za kupce pod nazivom „Dani Bavarske“, na kojoj su u IDEA prodavnicama predstavljeni bavarski proizvodi, otvorena je u ponedeljak, 8. marta u prodavnici IDEA EXTRA u Novom Beogradu. Svečanom otvaranju prisustvovali su zamenik ambasadora SR Nemačke Hans-Ulrich Sudbeck, generalni direktor kompanije IDEA Vladimir Bokan i delegacija Privredne komore Bavarske.
Manifestacija za kupce „Dani Bavarske” trajaće do nedelje, 14. marta, a u tom periodu će kupci moći da se upoznaju sa bavarskom kulturom i kuhinjom, te da probaju i pazare bavarske sireve, voćni jogurt, delikatese, pudinge, Mocart kugle i Paulaner pivo koje se u Srbiji može kupiti jedino u IDEA prodavnicama.
Svi zainteresovani će bavarske specijalitete moći da degustiraju u IDEA prodavnicama u ulicama Omladinskih brigada 100, Bulevaru Mihaila Pupina 4, Gandijevoj 21 i Partizanske avijacije bb.


| < Prethodna | Sledeća > |
|---|